Patalynės komplektai – kaip išsirinkti?

Dažnas galvoja, kad saldžiam, ramiam bei giliam miegui reikia tik patogaus čiužinio ant kurio atsigulus nesinorės atsikelti. Tačiau, kaip ir antklodė su pagalvėmis, taip ir patalynės komplektai yra itin svarbūs. Tai nėra tik graži kambario interjero detalė, nors dažniausiai patalynę renkamės pagal savo skonį, bet rinkdamiesi būtinai atkreipiame dėmesį ir į sudėtį. Pripažinkime niekas nemėgstame patalynės, kuri po vieno ar kelių skalbimų apsivelia pūkučiais arba medžiaga suplyšta greičiau nei tikėtasi. Tad, kaip išsirinkti ir suprasti, ko ištikrųjų mums reikia ir ko mes norime.

Pirmieji žingsniai renkantis patalynės komplektą

Pirmiausia, ką turėtumėte apgalvoti, tai ar jūs norite, kad patalynė derintųsi prie jūsų kambario interjero. Ar labiau linkstate link to, kad turite nusistatę savo mėgstamiausias spalvas ir atspalvius ir renkdamiesi patalynės komplektą vadovausitės tik tuo. Supratę pirmą ar antrą variantą, turite apgalvoti, kokia medžiaga jums maloni. Na, kaip ir renkantis dizainą taip ir renkantis medžiagą jūsų niekas nenuvils, nes patalynės komplektai gaminami iš įvairiausių medžiagų.

Raštuoti ar vienspalviai patalynės komplektai?

Raštuoti patalynės komplektai  į jūsų miegamojo kambarį gali įnešti: žaismingumą, šiltų jausmų antplūdį, džiaugsmą. Renkantis būtent raštuotą patalynę jūs turėsite didesnę pasirinkimo laisvę. Raštai gali būti įvairiausi, spalvų ir atspalvių taip pat didelis pasirinkimas. Raštuota patalynė gali tikrai nustebinti ir patenkinti jūsų lūkesčius galite rasti tokių, kaip vienspalvis raštas, raštas keliomis ar net keliolika spalvų, vienoje pusėje raštas, o kitoje pusėje vienspalvis audinys, pagalvių užvalkalai gali skirtis, tiek raštu, tiek spalva.

Vienspalviai patalynės komplektai dažniausiai atrodo paprasti, elegantiški, suteikiantys lengvumo jausmą. Renkantis vienspalvį komplektą vargu ar prašausite su pasirinkimu.  Su vienspalviais patalynės užvalkalais labai paprasta, perkame tokį, kuris atitiktų interjero dizainą arba perkame tokį, kuris atitinka mūsų mėgstamiausią spalvą.

Mažos detalės

Išsiaiškinus, kokios spalvos ir medžiagos norite patalynės komplekto svarbu suprasti, kad neatitikus jūsų lūkesčių visada yra sprendimas. Galite nusipirkti ir panaudoti mažas interjero detales tokias, kaip pagalvėles ar lovos užtiesalas. Visada galima rasti puikių alternatyvų.

Pasidalink su draugais

Facebook
El.paštu
Scroll to Top